I Kolejka nowego sezonu ŻHLPN - aktualizacja

Do II Ligi ŻHLPN została dołączona drużyna NAT-PARTS, co pozwoli uniknąć pauzy w rozgrywkach. W związku z tym terminarz i godziny rozgrywania spotkań ulegną zmianie. Pierwsza kolejka odbędzie się normalnie od godziny 10.00, natomiast od drugiej kolejki mecze będą się rozpoczynać od godziny 9.00. Pierwszą rundę zespoły grają systemem każdy z każdym, w drugiej rundzie zespoły podzielone zostaną na trzy grupy: o miejsca 1-4, 5-8, 9-12 z zachowaniem wyników z pierwszej rundy.

II Liga ŻHLPN

10.00 Polbuk - Raf Pol

11.00 Nogat Jazowa - Nowa Kościelnica

12.00 Agro Horse - Young Boys

13.00 Stara Gwardia - Błękitni Kmiecin

14.00 Lira Lighting - Superagent.com.pl

19.00 GE Power Elbląg - Nat-Parts

I Liga ŻHLPN

15.00 Doświadczeni - Kadra Sław-Bud Kmiecin

16.00 Chillout - PBG Jankowiak Baltic Sun

17.00 KS Tuja - Metrotest Elbląg

18.00 Piękni i Młodzi - Hemako Sztutowo

Mecze odbywać się będą bez udziału publiczności. Obiekt będzie zamknięty, zespoły które rozgrywają swój mecz proszone są o przybycie 15 minut przed swoim meczem, i opuszczenie obiektu po rozegraniu swojego spotkania (na obiekcie nie będzie możliwości skorzystania z pryszniców).