Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po IX Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej 2019/2020

Kary i zawieszenia po IX Kolejce ŻHLPN:

Tomasz Wójcik (KS Tuja) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki - decyzja Komisji, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Dominik Domagała (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Sebastian Wilczyński (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki,zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Jakub Dąbrowski (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Świątek (Sław Bud) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Mariusz Zwierzyński  (Raf Pol) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.