Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po VI Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po VI Kolejce ŻHLPN:

Marcin Świątek (Sław-Bud Nowy Dwór Gd.) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Adam Rombalski (Auto Kajtek Hemako Sztutowo) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Dominik Domagała (KS Tuja - ŻBS) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Przemysław Ziętarski (KS Tuja-ŻBS) - kara trzech meczy zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki - decyzja Komisji Dyscypliny zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Paweł Studziński (Mejer Lokale dla Firm) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Sla Chriguri (PBG Jankowiak Elbląg) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kamil Błażuk (Bryza Sztutowo) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Grzegorz Jankowiak (PBG Jankowiak Elbląg) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki oraz kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Szymon Czub (PBG Jankowiak Elbląg) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.