Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po VIII Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po VIII Kolejce ŻHLPN:

I Liga OPEN

Piotr Augustyniak (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Świątek (Optylux) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Radosław Cichowski (Mejer Lokale dla Firm) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

II Liga OPEN

Janusz Tokarski (Doświadczeni) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Jakub Wysiecki (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Gierczak (Polbuk) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Piotr Pontus (Polbuk) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kamil Błażuk (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki oraz kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

UWAGA !!!

W związku z problemami technicznymi na stronie nie zależnymi od organizatora rozgrywek chwilowo nie są uaktualnione statystyki indywidualne zawodników po VIII Kolejce ŻHLPN. Czekamy na usunięcie usterek.