Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po VIII Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po VIII Kolejce ŻHLPN:

I Liga OPEN

Paweł Zieliński (Mejer Lokale dla Firm) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek. Przemysław Ziętarski (KS Tuja-ŻBS) - kara trzech meczy zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki - decyzja Komisji Dyscypliny zgodnie z Regulaminem Rozgrywek (pozostał 1 mecz kary).

Krystian Bąkowski (Nowodworskie Sklepy Mięsne) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

II Liga

Marcin Kostka (Nogat Jazowa) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Gierczak(Polbuk) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Łukasz Bendyk (Young Boys) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Tomasz Chęsy (Adventure Team) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kamil Błażuk (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 6 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.