Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po XI Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po XI Kolejce ŻHLPN:

Marcin Świątek (Sław Bud) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Gruszewski Bartek (Mentor) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Tomasz Sambor (Metrotest)) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki,zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Maciej Kos (Morze Stegna) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Przemysław Samela (Ostaszewo dla WOŚP) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kamil Błażuk (FC Łapkielonka) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Popielarski (HTL Young Boys) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Marcin Trochowski (PBG Jankowiak) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Szymanowski Bartosz (Mejer) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, oraz kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kiełczyński Jacek (PBG Jankowiak) - opłata 20 zł po otrzymaniu 6 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.