Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po XII Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po XII Kolejce ŻHLPN:

Przemysław Ziętarski (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Sebastian Wilczyński (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Paweł Rutkowski (Optylux Salon Optyczny) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Jakub Wysiecki (Bryza Sztutowo) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Krzysztof Wiśniewski (Bryza Sztutowo) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Paweł Holcblat (Doświadczeni) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Szymon Błażuk (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.