Komunikat Komisji Dyscyplinarnej po XIII Kolejce Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

Kary i zawieszenia po XIII Kolejce ŻHLPN:

Dominik Domagała (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Gracjan Smarż  (Centrum Motoryzacyjne) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 8 żółtej kartki oraz wszczęte postępowanie dyscyplinarne, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Paweł Holcblat (Doświadczeni) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Szymon Błażuk (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.

Kamil Błażuk (Bryza Sztutowo) - opłata 20 zł po otrzymaniu 6 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.