Komunikat Komisji Dyscyplinarnej ŻHLPN po VI Kolejce sezon 2020/2021

Kary i zawieszenia po VI Kolejce ŻHLPN sezon 2020/2021

Tomasz Wójcik (KS Tuja) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Slah Chrigui (PBG Jankowiak Baltic Cup) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Bartek Gruszewski ( KS Tuja) kara zawieszenia na 2 kolejne mecze nałożona zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

II Liga OPEN

Jakub Wysiecki (Błękitni Kmiecin) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Kary i zawieszenia po III Kolejce ŻHLPN sezon 2020/2021: II Liga Sebastian Lubiejewski (GE Power Elbląg) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek. Paweł Madej (Young Boys) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek. (http://kameleon.futbolowo.pl)