Komunikat Komisji Dyscyplinarnej ŻHLPN po VII Kolejce sezon 2020/2021

Kary i zawieszenia po VII Kolejce ŻHLPN:

I Liga

Janusz Tokarski (Doświadczeni) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Marcin Świątek (Kadra Sław-Bud Kmiecin) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu 4 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Przemysław Zacharski (Kadra Sław-Bud Kmiecin) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Patryk Bejynka (Kadra Sław-Bud Kmiecin) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Sebastian Pawłowski (PBG Jankowiak Baltic Sun) - kara jednego meczu zawieszenia po otrzymaniu bezpośredniej czerwonej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Szymon Czub (PBG Jankowiak Baltic Sun) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, kara trzech meczy zawieszenia (1 mecz za 4 żółte kartki oraz dwa mecze kara dyscyplinarna), zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Bartek Gruszewski (KS Tuja) - kara dwóch meczy zawieszenia (pozostał jeden mecz), zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Mariusz Borowiecki (Chillout) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Łukasz Bendyk (Błękitni Kmiecin) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.

Jakub Wysiecki (Błękitni Kmiecin) - opłata 20 zł po otrzymaniu 3 żółtej kartki, zgodnie z Regulaminem Rozgrywek ŻHLPN.