VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański w halowej piłce nożnej seniorów.

Zapraszamy na VI Mistrzostwa Miasta i Gminy Nowy Dwór Gdański w

halowej piłce nożnej seniorów w dniu 06.01.2018 roku (sobota).
Start od godziny 10.00. Turniej odbędzie się pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy w miejscowej hali Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy 3 Maja. Turniej ma charakter otwarty i mogą w nim wziąć udział wszyscy. Ilość uczestników ograniczona.
Decyduje wcześniejszy termin zgłoszeń. Wpisowe – 250 zł. Kontakt 790 555 760.
Nagrody:
I - miejsce - Puchar Burmistrza + 10 medali "złotych" + bon 300 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie Styl-Sport NDG.
II - miejsce - Puchar Burmistrza + 10 medali "srebrnych" + bon 200 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie Styl-Sport NDG.
III - miejsce - Puchar Burmistrza + 10 medali "brązowych" + bon 100 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie Styl-Sport NDG.
IV miejsce - Puchar Burmistrza + bon 50 zł na zakup sprzętu sportowego w sklepie Styl-Sport NDG.
Puchar Fair Play - dla najbardziej szanującej przepisy gry i przeciwników drużyny.
Nagrody indywidualne:
Król strzelców - statuetka.
Najlepszy zawodnik - statuetka.
Najlepszy obrońca - statuetka.
Najlepszy bramkarz - statuetka.
Najstarszy zawodnik - statuetka.
Najmłodszy zawodnik - statuetka
(zawodnik musi mieć ukończone 16 lat i posiadać pisemną zgodę rodziców na uczestnictwo).
Niezależnie od powyższych nagród przewiduje się nagrody rzeczowe, które są uzależnione od ilości zgłoszonych drużyn.
Zabezpieczona jest opieka medyczna oraz nagłośnienie.
Serdecznie zapraszam
Organizator Aleksander Okoń