UWAGA !!! TRYBUNY ZAMKNIĘTE !!!

Organizatorzy rozgrywek Żuławskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej informują, że od najbliższej kolejki tj. 19.01.2019 r. trybuny na hali sportowej LO będą dla kibiców zamknięte. Zakaz będzie obowiązywał aż do odwołania.

Powodem takiej decyzji są wydarzenia, które miały miejsce podczas ostatniej kolejki tj. w dniu 13.01.2019 r. bezpośrednio na trybunach, a w szczególności w trakcie ostatniego meczu w tym dniu, kiedy to doszło do „wzmożonej agresji” pomiędzy częścią osób przebywających na trybunach a także na terenie przy szkole (niestety, również z udziałem zawodników z niektórych drużyn biorących udział w rozgrywkach ŻHLPN). Sędziowie zmuszeni byli do kilkukrotnego przerwania odbywającego się spotkania.

W związku z powyższym po przeprowadzonych konsultacjach z wynajmującym halę sportową zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia takiego nakazu.

Zawodnicy po zakończonym meczu proszeni są o opuszczenie hali sportowej oraz obiektu szkoły.

Jednocześnie przypominamy, że na terenie obiektu sportowego oraz terenie szkoły obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu.